oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

FOLIOWANIE

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

KOMPLETACJA ZAMÓWIEŃ

  • Integracja systemów IT

  • Opłata zależna od ilości wysyłek

  • Wysyłka w dniu złożenia zlecenia

  • Pracujemy 6 dni w tygodniu

  • Dostęp online do stanów magazynowych

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Kompletacja zamówień

Nasz magazyn każdego dnia tętni życiem. Wbrew obiegowej opinii nie jest to bowiem tylko miejsce, w którym przechowuje się towary. W tej przestrzeni odbywa się również pakowanie wszystkich produktów. Od tego zależy sprawne i prawidłowe realizowanie zamówień.

A wszystko zaczyna się od kompletacji.

 

Jak powinna przebiegać sprawna i profesjonalna kompletacja zamówień?

W Pro-logis dbamy o najwyższa jakość świadczonych usług – od chwili spłynięcia zlecenia aż do dostarczenia klientowi dokładnie takich produktów, jakie zamówił.

Na początku jest kompletacja zamówień. To od niej bowiem zależy prawidłowość i tempo realizacji wszystkich dalszych etapów. A przecież w e-commerce czas to pieniądz i podstawa konkurencyjności na rynku.

Błędy zdarzają się każdemu – w końcu nic, co ludzkie nie jest nam obce. Aby jednak zminimalizować prawdopodobieństwo ich występowania, podczas zbierania zamówionych produktów, wszystkie towary podlegają podwójnej kontroli.

Co zyskujemy dzięki temu? Zmniejszamy negatywny wpływ czynnika ludzkiego na poprawność kompletacji, sprawdzamy czy wszystkie skompletowane produkty są odpowiedniej jakości, czy nie mają ewentualnych braków lub wad. Pozwala to zapewnić najwyższą jakość obsługi, wyeliminowanie większości pomyłek, a w efekcie zadowolenie wszystkich zainteresowanych stron – konsumenta oraz sprzedawcy.

 

Pełna kontrola nad procesem – podgląd online stanu realizacji zamówienia

W naszych magazynach korzystamy z różnych systemów wspierających pracę oraz ułatwiających obieg informacji. Dzięki temu właściciele sklepów oraz klienci zamawiający towary cały czas mogą sprawdzić online, jaki jest status realizacji zamówienia.

W ten sposób zamawiający nieustannie wie, co dzieje się z jego paczką oraz kiedy może się spodziewać kuriera. A z kolei właściciel sklepu może planować zamawianie nowych produktów, tworzyć raporty oraz mieć rękę zawsze na pulsie.

 

Możliwość składania zleceń online

Wykorzystanie narzędzi internetowych sięga jednak znacznie dalej. Wszystkie zlecenia można u nas składać za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze, a okres realizacji wszystkich zleceń jest zdecydowanie krótszy niż przy zamówieniach składanych za pośrednictwem telefonu lub tradycyjnej korespondencji mailowej.

A przecież wszystkim nam zależy na szybkiej realizacji każdego złożonego zamówienia. Okazuje się bowiem, że czas to bowiem nie tylko pieniądz, ale też zadowolenie konsumentów.

 

Kompletacja zamówień – obsługa niemal perfekcyjna

Każdego dnia podnosimy swoje kompetencje oraz poszerzamy wiedzę z zakresu magazynowania i logistyki magazynowej. To nasz zawód i pasja.

Z chęcią podzielimy się naszymi umiejętnościami z Tobą oraz wykorzystamy je dla rozwoju Twojego biznesu. Gotowy na zmiany? Zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się, jak możemy usprawnić procesy magazynowe w Twojej firmie.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider