oferta

FOLIOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

COPACKING

  • magazyn w Warszawie z dogodnym dojazdem.
  • poniżej 30 dni.
  • brak minimum logistycznego.
  • cena uzależniona od ilości paczek/palet.
  • zapytaj eksperta: +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Co-packing

 

Istnieje wiele metod na tworzenie zestawów promocyjnych. Jedną z powszechnie stosowanych, z której możesz również skorzystać w magazynach Pro-Logis, jest co-packing, czyli jedna ze specyficznych odmian konfekcjonowania.

 

Co-packing – jak może pomóc w budowaniu silnej marki?

 

Na czym polega co-packing? Jest to gałąź konfekcjonowania, która wiąże się z przepakowywaniem produktów oraz łączeniem ich w zestawy, na przykład sety promocyjne tworzone z okazji rozmaitych świąt.

Co-packing często ma za zadanie uatrakcyjniać produkty oraz budować zestawy promocyjne, które przekonają klienta do zakupu, zapoznają go z różnym typem towarów jednego producenta albo dostawcy. Pod tym względem co-packing staje się zatem szansą na zwiększenie sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów, którzy wcześniej nie mieli z produktami do czynienia. Nowa, atrakcyjna forma może ich natomiast skusić do przetestowania ich.

Co-packing w handlu pozwala też na przeprowadzenie rozbudowanych nawet kampanii promocyjnych, mających na celu zbudowanie rozpoznawalności marki oraz zwiększenie jej konkurencyjności na rynku. Im mocniej konsumenci kojarzą daną firmę, z tym większym prawdopodobieństwem zdecydują się na zakup jej produktów.

 

Co-packing w Pro-Logis – opakowania szyte na miarę klienta

 

W Pro-Logis wiemy, że każda branża ma nieco inna charakterystykę i wymagania. Dlatego też przygotowujemy co-packing indywidualnie dla poszczególnych klientów. W niektórych przypadkach lepiej sprawdza się foliowanie w folię z nadrukami promocyjnymi, innym razem znacznie ciekawiej zaprezentują się pudełka zbiorcze.

Możliwości jest wiele, ale na pewno dołożymy wszelkich starań oraz wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie, dostępne maszyny oraz umiejętności pracowników, żeby przygotowane zestawy przekonały klientów do pozostania z Twoją firmą na dłużej.

Jeśli chcesz stworzyć ciekawe zestawy dla klientów, skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci, że nie ma dla nas wyzwań ani zestawów niemożliwych.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider