oferta

FOLIOWANIE

KONFEKCJONOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

ETYKIETOWANIE

  • Etykietowanie produktów
  • Rozmaite rozmiary i kształty produktów do etykietowania
  • Wydajność etykietowania do 10000 szt./h

  • Projekt etykiety gratis

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Etykietowanie

Konfekcjonowanie produktów składowanych w magazynach obejmuje szereg różnych czynności. Jedną z najważniejszych jest etykietowanie, które również znajduje się wśród oferowanych przez nas usług jak kompletacja zamówień.

Etykietowanie – zastosowanie w praktyce

Etykiety na produktach pełnią rozmaite role. Może być informacją o produkcje, elementem jego promocji lub jego dekoracją

Na każdej etykiecie powinny się znaleźć najważniejsze informacje na temat produktu, powinna być estetyczna i czytelna.

Etykietowanie produktów  potrafi także przynosić szereg funkcji reklamowych. Na etykiecie umieszcza się sporo elementów identyfikacji wizualnej oraz haseł promocyjnych. W ten sposób buduje się produkt powiązany wizerunkowo z firmą, o ciekawej i estetycznej formie. Bo trzeba o tym też pamiętać, że finalny przedmiot, który trafia do docelowego konsumenta musi być także estetyczny – co można częściowo osiągnąć z pomocą dobrze zaprojektowanej i ciekawej etykiety.

Etykietowanie – usługa dla klientów Pro-Logis

W Pro-Logis oferujemy szereg usług związanych z etykietowaniem. Umieszczamy etykiety na opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych. Znakujemy też opakowania, do których wkłada się produkty w ramach co-packingu oraz przygotowujemy druk etykiet.

Często nasi klienci potrzebują etykietowania produktów sprowadzanych z zagranicy. Polskie prawo precyzuje bowiem, że wszystkie towary sprzedawane na terenie naszego kraju muszą posiadać informację w języku polskim. Usługi etykietowania pozwalają spełnić ten wymóg, zanim zagraniczne produkty trafią na rodzimy rynek.

Etykietowanie potrafi zwiększać atrakcyjność produktu, zapewnić kluczowe informacje oraz budować rozpoznawalność marki na rynku.

Bez względu na to, dlaczego potrzebne Ci jest etykietowanie, możesz być pewny, że nasi wykwalifikowani pracownicy poradzą sobie z każdym wyzwaniem, zdejmując z Ciebie obowiązek troszczenia się o etykiety.

Mamy doświadczenie oraz wiedzę, jak zrobić to profesjonalnie i sprawnie. Dlatego zdaj się na nas i pozwól, żebyśmy prawidłowo oznakowali wszystkie Twoje produkty, zanim trafią do zadowolonych klientów.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider