oferta

FOLIOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

KOMPLETACJA STANDARDÓW DLA SIECI HANDLOWYCH

  • magazyn w Warszawie z dogodnym dojazdem.
  • poniżej 30 dni.
  • brak minimum logistycznego.
  • cena uzależniona od ilości paczek/palet.
  • przechowujemy meble.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Kompletacja standardów dla sieci handlowych

 

Nasi klienci pracują w różnych branżach i mają rozmaite potrzeby. Niektórzy zajmują się e-commerce i potrzebują wsparcia przy realizacji zamówień do klientów ostatecznych. Inni współpracują z dużymi sieciami handlowymi, które działają na obszarze całego kraju. Również dla nich mamy szereg usług, wspierających codzienną działalność oraz pomagających rozwijać przedsiębiorstwo.

 

Kompletacja standardów dla sieci handlowych

 

Współpraca z dużymi sieciami handlowymi wymaga spełniania wielu restrykcyjnych norm logistycznych. W różnych przedsiębiorcach wytyczne mogą się różnić. Dlatego też wprowadziliśmy dla naszych klientów dodatkową usługę, którą jest kompletacja standardów dla sieci handlowych.

Dzięki temu przedsiębiorca nie musi martwić się o samodzielnie poszukiwanie informacji oraz sposobów na spełnienie wytycznych. Jego zadaniem jest wyłącznie zapewnienie odpowiedniej ilości dobrych towarów – reszta zadań logistycznych pozostaje po naszej stronie.

Mamy długoletnie doświadczenie w logistyce oraz w magazynowaniu, wiemy jakie działania się sprawdzają, dzięki temu możemy stanowić łącznik pomiędzy wytwórcą lub sprzedawcą konkretnych produktów a dużymi sieciami handlowymi. Nasze know-how sprawia, że szybko przeprowadzamy kompletację standardów oraz spełniamy wszystkie wymagania, usprawniamy współpracę oraz obniżamy koszty działań logistycznych z tym związanych.

 

Kompletacja standardów dla sieci handlowych a realizacja dostaw na rzecz klienta

 

Sama kompletacja standardów dla sieci handlowych to dopiero początek. Po niej następuje przygotowanie towarów, kompletacja i konfekcja zgodne z zebranymi wytycznymi. Nadzorujemy pakowanie oraz transport, żeby wszystko przebiegało szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Doświadczenie, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy stanowią naszą wielką przewagę – jesteśmy w stanie obsługiwać nawet duże zamówienia, zwracając uwagę na ich kompletność oraz jakość.

Jeśli współpracujesz z dużymi sieciami handlowymi lub planujesz takie działania, koniecznie skontaktuj się z nami, a pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki temu współpraca przyniesie najlepsze możliwe rezultaty dla wszystkich zainteresowanych stron.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa 

NR TELEFONU

Tel. Magazynowanie: 690 909 062
Tel. Konfekcjonowanie: 501 489 484
Tel. Spedycja, transport: 533 330 436

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider