oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

FOLIOWANIE W FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ

 • Szybki termin realizacji

 • Łączenie różnych produktów

 • Różne rozmiary foliowanych produktów

 • Foliowanie w folię biodegradowalną

 • zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Foliowanie w folię termokurczliwą

 

Istnieją różne sposoby foliowania, które chętnie wykorzystujemy w Pro-Logis, dla zapewnienia optymalnego pakowania różnych produktów. Jednym z podstawowych rodzajów jest foliowanie w folię termokurczliwą, które cieszy się coraz większą popularnością w branży magazynowej.

Również w naszych magazynach wprowadziliśmy folię termokurczliwą, a rozbudowany i zautomatyzowany park maszyn daje niemal nieograniczone możliwości w pakowaniu rozmaitych przedmiotów – o zróżnicowanym kształtach i rozmiarach.

Proces odbywa się szybko i sprawnie, dlatego w krótkim czasie jesteśmy w stanie zabezpieczyć nawet duże partie towarów. Efekt? Nawet niewielka oszczędność czasu w przypadku zapakowania pojedynczego towaru lub palety, globalnie przynosi wiele poważnych korzyści.

 

Dlaczego foliowanie w folię termokurczliwą się opłaca?

 

Dlaczego warto używać folii termokurczliwej? Przede wszystkim jest to skuteczna metoda pakowania rozmaitych produktów. Folia jest trwała i bezpieczna – sprawdza się nawet do pakowania żywności. Niekiedy wykorzystuje się ją także jako wygodną etykietę produktową.

Foliowanie w folię termokurczliwą pozwala na tworzenie kompaktowych zestawów z różnych produktów. Przydaje się to przy większych zamówieniach lub w sytuacji gdy do głównego przedmiotu dołączone są niewielkie bonusy albo prezenty.

Z jakiego powodu metoda ta cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim folia termokurczliwa:

 • jest trwała i solidna,
 • pozwala na wykonywanie nadruków spersonalizowanych,
 • chroni produkt,
 • idealnie dopasowuje się do kształtu nawet najbardziej nietypowych towarów lub zestawów towarów.

 

Foliowanie w folię termokurczliwą – bezpieczeństwo i budowanie rozpoznawalności na rynku z pomocą folii

 

Wielu naszych klientów wykorzystuje foliowanie w folię termokurczliwą. Dzięki temu zabezpieczają nawet duże partie towarów, przygotowując je do wysyłki lub długofalowego składowania. Folia często staje się też nośnikiem treści promocyjnych.

Dlatego też można ją nazwać jednym z najbardziej uniwersalnych sposobów na zapakowanie towarów lub tworzenie ciekawego i nienachlanego przekazu reklamowego.

Używane przez nas folie są wytrzymałe i świetnie sprawdzają się w magazynowaniu. Potrafimy zapakować z ich pomocą najróżniejsze towary.

Chciałbyś, aby Twoje produkty były zawsze bezpieczne? Koniecznie napisz do nas już dziś – dowiesz się, jak możemy wprowadzić bezpieczne, ciekawe wizualnie i spersonalizowane opakowania do Twojego biznesu.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


  Kontakt
  close slider