Foliowanie palet i pudełek w folię termokurczliwą

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

PAKOWANIE W FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ

  • Szybki termin realizacji

  • Łączenie różnych produktów

  • Różne rozmiary foliowanych produktów

  • Foliowanie w folię biodegradowalną

  • zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Zabezpieczenie towaru jest jednym z ważniejszych aspektów prowadzenia sklepu internetowego. Dlatego warto wybrać naszą usługę, jaką jest foliowanie palet i pudełek. Dzięki niemu są one chronione w czasie magazynowania i transportu. W ten sposób produkty pozostają w doskonałym stanie i nie zagrażają im różne niekorzystne czynniki.

Do pakowania wykorzystujemy między innymi folię termokurczliwą. Przekonaj się, jak wiele zyskujesz dzięki wprowadzeniu u siebie takiego rozwiązania. Skorzystaj z proponowanych przez nas możliwości.

Dlaczego warto pakować palety i pudełka w folię termokurczliwą?

Na początku dobrze dowiedzieć się, czym właściwie jest foliowanie pudełek i palet, by lepiej zrozumieć, dlaczego jest to istotny proces. Możemy przyjąć dużą liczbę towarów i sprawnie zawinąć je w folię termokurczliwą. Pozwala ona przede wszystkim na pełną swobodę w pakowaniu produktów, bez względu na to, co sprzedajesz. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się każdego dnia w wielu biznesach i przedsiębiorstwach, na przykład w firmach prowadzących sklepy internetowe. Umożliwia to także znaczne oszczędzenie czasu i ułatwia szybkie wykonanie zaplanowanej pracy.

Opisywany proces uważamy za tak korzystny, że wprowadziliśmy go także we własnych magazynach. Dysponujemy wieloma maszynami, które umożliwiają optymalne opakowanie artykułów, nawet takich o nietypowych kształtach czy rozmiarach. Tego typu zabezpieczenie pozwala na uniknięcie ich uszkodzenia związanego z działaniem na produkty niekorzystnych czynników podczas magazynowania czy transportowania. Dzięki zautomatyzowaniu procesu jesteśmy w stanie wykonać foliowanie Twoich palet i pudełek w krótkim czasie.

Dlaczego warto foliować palety i pudełka?

Można wymienić wiele powodów, dla których warto postawić na foliowanie palet i pudełek. Przede wszystkim jest to proces, który się opłaca. Używana w nim folia termokurczliwa ma uniwersalne zastosowanie, jest bardzo mocna i wytrzymała. Można w nią pakować nawet żywność, sprawdzi się więc w wielu działalnościach.

Czasami bywa wykorzystywana jako etykieta produktowa. Zamieszcza się na niej także spersonalizowane nadruki. Za jej pomocą tworzy się kompaktowe zestawy, w skład których wchodzą na przykład prezenty z niewielkimi bonusami. Wszystko to dzięki możliwości dopasowania jej do rożnych kształtów czy formatów. Gwarantuje to również schludne i estetyczne pakowanie w czasie foliowania palet i pudełek.

Zdecyduj się na profesjonalne wykorzystanie folii termokurczliwej w Twoim biznesie

Solidne, estetyczne wykonanie i skuteczna ochrona w czasie transportu – wszystko to zyskasz, decydując się na foliowanie palet i pudełek. Zlecając to zadanie naszej firmie, na dodatek zaoszczędzisz sporo czasu, który przeznaczysz na inne, codzienne obowiązki. To sposób na zabezpieczenie bardzo dużych partii towaru, a równocześnie na stworzenie dodatkowej powierzchni promocyjnej, jaką od razu zagospodarujesz.

Skorzystaj z tego uniwersalnego rozwiązania na magazynowanie czy przewożenie swoich wyrobów, jaki proponujemy naszym klientom.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider