KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

FOLIOWANIE

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

  • Integracja systemów IT

  • Opłata zależna od ilości wysyłek

  • Wysyłka w dniu złożenia zlecenia

  • Dostęp online do stanów magazynowych

  • Koszty przesyłki od 1,20 zł, obniżenie kosztów kurierskich do 60%

  • Obsługa zwrotów

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Fulfillment – jak działamy?

1. PRZYJĘCIE DO MAGAZYNU

Przyjmujemy Twój towar do naszego magazynu. Pomagamy w transporcie i rozpakowujemy go w ramach insfrastruktury.

2. KOMPLETOWANIE

Gdy zamówienie zostanie złożone kompletujemy towar i pakujemy go zgodnie z Twoimi wymaganiami. Kompleksowo przygotowujemy towar do wysyłki.

3. WYSYŁKA

Aktywnie współpracujemy z dostępnymi w Polsce firmami kurierskimi. Wysyłamy paczki codziennie.

4. OBSŁUGA ZWROTÓW

Obsługujemy zwroty i kompleksowo oceniamy ich zasadność. Aktywnie analizujemy powody zwrotów i stan zwróconych produktów.

Jedną z najważniejszych części biznesu opartego o sprzedaż towarów jest korzystanie z magazynu. To on umożliwia płynną realizację zamówień i dostarczanie zakupionych przedmiotów do klientów. Interesującym rozwiązaniem może być kompleksowa obsługa sklepów internetowych zlecona zewnętrznemu wykonawcy. Warto zadbać o to, by była ona przeprowadzana na najwyższym poziomie – na przykład skorzystać z naszej usługi fulfilment, by zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze. 

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną obsługę sklepów internetowych?

Wybranie kompleksowej obsługi sklepów internetowych i delegowanie tego zadania na inną firmę to przede wszystkim odciążenie z obowiązków, zdobycie czasu oraz środków, a także możliwości dalszego rozwoju. Dzięki uzyskaniu pomocy w wykonywaniu tego typu zleceń możesz poświęcić się innym czynnościom niezbędnym w Twojej działalności.

Magazynowanie w ramach zewnętrznej obsługi sklepu internetowego

Zlecenie zewnętrznemu usługodawcy kompleksowej obsługi zapewnia wiele zalet i udogodnień. W naszej firmie przede wszystkim dbamy o to, by Twoje produkty – zwłaszcza te wrażliwe na uszkodzenia czy wymagające specjalnych warunków – były właściwie zabezpieczone. Zajmujemy się tym sumiennie i odpowiedzialnie, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w magazynowaniu różnych artykułów. Na jego podstawie układamy je na regałach lub przechowujemy w inny, dostosowany do tego sposób.

Obsługa całego procesu – od zamówienia aż po doręczenie do rąk klienta

Warto zauważyć, że nasza kompleksowa obsługa sklepów internetowych obejmuje nie tylko składowanie towarów w magazynie, ale także dostarczanie ich prosto do rąk Twoich klientów. Jest to istotne zwłaszcza w okresie intensywnego rozwoju przedsięwzięcia, w czasie którego w krótkim czasie może pojawiać się wiele zamówień. Zajmiemy się ich kompletowaniem, pakowaniem oraz wysyłką. Staramy się realizować to jak najszybciej.

Obsługa zwrotów i reklamacji

Skorzystanie z kompleksowej obsługi sklepów internetowych oznacza także przeniesienie na zewnętrzną firmę zwrotów i reklamacji towarów. Weźmiemy na siebie ten nieprzyjemny obowiązek. W tym czasie będziemy w kontakcie z Tobą oraz z klientem, który odesłał dany towar.

Wybierz profesjonalną obsługę sklepu i wykorzystaj czas jak najlepiej

Postaw na rozwój swojego przedsiębiorstwa i zleć część zadań naszej firmie. Zajmiemy się generalnym serwisem Twojego sklepu internetowego, między innymi wysyłką, zwrotami oraz magazynowaniem artykułów. Ty w tym czasie możesz rozwijać swój biznes, poszerzać asortyment o kolejne towary oraz ulepszać działalność na innych polach.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

DRUGI MAGAZYN:

ul. Św. Tomasza 4

05-840 Brwinów 

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


Call Now Button