oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

FOLIOWANIE

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

 • Integracja systemów IT

 • Opłata zależna od ilości wysyłek

 • Wysyłka w dniu złożenia zlecenia

 • Pokrywamy koszty przeniesienia magazynu

 • Dostęp online do stanów magazynowych

 • Koszty przesyłki od 1,20 zł, obniżenie kosztów kurierskich do 60%

 • Obsługa zwrotów

 • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Obsługa sklepów internetowych

Magazyn stanowi serce każdego sklepu internetowego. Od niego w dużej mierze zależy nieustanny rozwój biznesu w sieci. Dla wszystkich, którzy potrzebują usług magazynowych na najwyższym poziomie, oferujemy kompleksową obsługę sklepu internetowego czyli usługę fulfilment.

 

Obsługa sklepu internetowego – dlaczego warto powierzyć ją profesjonalistom?

Czujesz, że Twój e-commerce dobrze się rozwija i chciałbyś poszerzyć ilość artykułów w sklepie? To idealny moment, żeby zlecić obsługę sklepu internetowego specjalistom.

 

Magazynowanie na poziomie – zewnętrzna obsługa sklepu internetowego

Co zyskujesz? Jeśli powierzysz nam prowadzenie Twojego magazynu dla sklepu internetowego, zadbamy o odpowiednie warunki do przechowywania wszystkich produktów, również tych szczególnie delikatnych. Mamy już wieloletnie doświadczenie i wiemy, co zrobić, żeby wszystkie towary znalazły się zawsze na odpowiednich regałach, w zawsze właściwych warunkach.

Dysponujemy infrastrukturą, dbamy o sprzęty magazynowe oraz nieustannie szkolimy wszystkich naszych pracowników, aby wiedzieli, jak reagować w każdej, magazynowej sytuacji.

 

Obsługa zamówień – od zakupów w sklepie aż do doręczenia do klienta

W naszych magazynach nie tylko przechowujemy towary, ale również zapewniamy dostarczanie ich do klientów. Wyobraź sobie sytuację, gdy ilość zamówień ze sklepu online gwałtownie wzrasta, spływają lawinowo na Twoją skrzynkę mailową. Jedyne co musisz zrobić, to przekierować je do nas.

Zadbamy o kompletację, spakowanie oraz wysyłkę wszystkich paczek w ekspresowym tempie, żebyś Ty mógł spać spokojnie, a klient cieszył się z produktów idealnie odpowiadających temu, co zamówił.

Piękna wizja? Bądź pewny, że jest na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy tylko, że do nas napiszesz.

 

Zwroty i reklamacje – problem z głowy

W niektórych branżach pojawia się ich więcej, w innych są sporadyczne. Zwroty i reklamacje są najmniej przyjemnym elementem prowadzenia biznesu w Internecie. Decydując się na współpracę z nami, również ten problem przestanie Cię męczyć.

Zajmiemy się za Ciebie obsługą zwrotów, sprawdzeniem stanu technicznego wszystkich odesłanych przez klienta produktów oraz przepakowaniem ich. Będziemy też cały czas w kontakcie z konsumentem i z Tobą.

 

Obsługa sklepu internetowego – najwyższe obroty profesjonalizmu

Profesjonalna obsługa magazynu i sklepu internetowego to szansa na sprawny rozwój biznesu online, zminimalizowanie kosztów oraz wzniesienie obsługi klienta na najwyższy poziom.

Potrzebujesz wsparcia logistyczno-magazynowego? Nie czekaj aż ilość zamówień zacznie Cię przerastać. Skontaktuj się z nami, oddaj obsługę sklepu profesjonalistom od logistyki i zajmij się spokojnym rozwojem Twojego biznesu.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


  Kontakt
  close slider