oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

FOLIOWANIE

MAGAZYNOWANIE

  • Integracja systemów IT

  • Podgląd stanów online

  • Składujemy także niestandardowe wymiary

  • Pokrywamy koszty przeniesienia magazynu

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Magazynowanie

Przechowywanie towarów w magazynach przybiera rozmaite formy, a plan działania musi być ściśle związany z rotacją produktów oraz okresem, przez który towar ma być przechowywany.

W przypadku składowania długoterminowego ważne jest zachowanie porządku oraz sprawnego przepływu informacji, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, co aktualnie jest dostępne w magazynie.

 

Czym jest magazynowanie długoterminowe?

Proces magazynowania obejmuje przyjmowanie towarów do magazynu, gromadzenie i składowanie ich w odpowiednio dostosowanych do tego warunkach, a następnie wydawanie i przekazywanie odbiorcom. Oprócz samego przepływu fizycznego towarów w magazynach dochodzi również do nieustannego obiegu informacji, który niekiedy bywa najistotniejszym elementem pracy.

 

Jak powinno wyglądać profesjonalne magazynowanie długofalowe?

Magazynowanie długofalowe wymaga przygotowania towarów do przechowywania przez dłuższych czas.

Tym też zajmujemy się w Pro-Logis na co dzień, zwracając pilną uwagę na to, żeby wszystkie towary były odpowiednio zabezpieczone i opakowane. W ten sposób minimalizujemy ryzyko zabrudzenia, odbarwienia lub uszkodzenia podczas leżakowania na regałach.

Drugą, kluczową kwestią jest oczywiście właściwe opisanie produktów z pomocą etykiet z numeracją, opisem słownym lub kodami kreskowymi. Każda z nich jest oczywiście wprowadzana do systemu, dzięki czemu zawsze wiemy, gdzie dokładnie towar się znajduje i ile sztuk wciąż pozostaje w magazynie.

Naszym klientom udostępniamy też opcję podglądu online stanów magazynowych. Znacząco ułatwia to komunikację oraz przepływ informacji, gdyż klienci zawsze wiedzą, jakich towarów mają pod dostatkiem, a co powinni szybko zamówić.

 

Sprawne magazynowanie

Właściwe i kompleksowe przygotowanie do magazynowania długoterminowego pozwala na wprowadzenie ładu do magazynu. Zabezpieczenie produktów oraz sprawny przepływ informacji pozwalają na skrócenie czasu i kosztów wszystkich procesów magazynowych.

Magazynowanie długofalowe to także zablokowanie przestrzeni na dłuższy czas. Warto zatem zostawić takie zadania profesjonalistom, którzy odpowiednio zadbają o wszystkie Twoje produkty, nawet te, które muszą być składowane nieco dłużej.

Gotowy do profesjonalnego magazynowania długoterminowego? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i sprawdź, jak zabezpieczymy wszystkie Twoje produkty.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider