oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

FOLIOWANIE

MAGAZYNOWANIE KRÓTKOTERMINOWE

  • magazyn w Warszawie z dogodnym dojazdem.
  • poniżej 30 dni.
  • brak minimum logistycznego.
  • cena uzależniona od ilości paczek/palet.
  • przechowujemy meble.
  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Magazynowanie krótkoterminowe

Niektóre towary rotują szybciej niż inne. W ich przypadku konieczne jest oczywiście wypracowanie konkretnych strategii działania, aby wszystkie procesy przebiegały sprawnie i nie powodowały przestojów.

W Pro-Logis wiemy dokładnie, co zrobić, żeby magazynowanie krótkoterminowe było maksymalnie wygodne i praktyczne.

 

Magazynowanie krótkoterminowe – co to takiego?

Do procesu magazynowania zaliczają się wszystkie działania, którym poddaje się produkty od chwili przyjęcia do magazynu aż do wydania ich do zamawiających podmiotów. Ze względu na długość składowania towarów wyróżnia się proces długofalowy lub krótkofalowy.

Magazynowanie krótkoterminowe dotyczy produktów, które spędzają w magazynie do 30 dni. Jest to czas stosunkowo krótki i dlatego wymaga precyzyjnych działań oraz sprawnego obiegu informacji.

 

Jak powinno przebiegać magazynowanie krótkoterminowe?

Magazynowanie krótkoterminowe musi być dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Szybko rotujące produkty warto bowiem umieścić jak najbliżej strefy kompletacji i pakowania. Pozwala to znacząco skrócić czas potrzebny na skompletowanie ich i dostarczenie na stanowisko. Dzięki temu towary są szybko zabezpieczane i wysyłane do osoby zamawiającej.

W przypadku magazynowania krótkoterminowego liczy się także sprawny obieg informacji. Każdy towar musi być umieszczony w systemie. W Pro-Logis dbamy o porządek oraz udzielamy dostępu online do stanów magazynowych naszym klientom. Dzięki temu przepływ danych jest szybki, a wszystkie zainteresowane strony od razu wiedzą, które zapasy są na bezpiecznym poziomie, a które należy szybko uzupełnić.

Sprawny przepływ informacji, optymalne rozmieszczenie produktów w magazynie i szybka kompletacja przeprowadzona przez wykwalifikowany personel – to nasze największe atuty, które z chęcią wykorzystamy na potrzeby Twojego magazynu.

Jesteś gotów na usprawnienie pracy Twojego magazynu już dziś? Zadzwoń do nas i dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy i jakości magazynowania rozmaitych produktów.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider