oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

FOLIOWANIE

MAGAZYNOWANIE DŁUGOTERMINOWE

  • Integracja systemów IT

  • Podgląd stanów online

  • Składujemy także niestandardowe wymiary

  • Konfekcjonowanie towarów/wysyłek

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Magazynowanie długoterminowe

Przechowywanie towarów w magazynach przybiera rozmaite formy, a plan działania musi być ściśle związany z rotacją produktów oraz okresem, przez który towar ma być przechowywany.

W przypadku składowania długoterminowego ważne jest zachowanie porządku oraz sprawnego przepływu informacji, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, co aktualnie jest dostępne w magazynie.

 

Czym jest magazynowanie długoterminowe?

Proces magazynowania obejmuje przyjmowanie towarów do magazynu, gromadzenie i składowanie ich w odpowiednio dostosowanych do tego warunkach, a następnie wydawanie i przekazywanie odbiorcom. Oprócz samego przepływu fizycznego towarów w magazynach dochodzi również do nieustannego obiegu informacji, który niekiedy bywa najistotniejszym elementem pracy.

Jako magazynowanie długoterminowe rozumiemy natomiast przechowywanie towarów przez okres ponad 30 dni. Wymaga ono odpowiedniego przygotowania i opisania wszystkich składowanych produktów.

 

Jak powinno wyglądać profesjonalne magazynowanie długofalowe?

Magazynowanie długofalowe wymaga przygotowania towarów do przechowywania przez dłuższych czas.

Tym też zajmujemy się w Pro-Logis na co dzień, zwracając pilną uwagę na to, żeby wszystkie towary były odpowiednio zabezpieczone i opakowane. W ten sposób minimalizujemy ryzyko zabrudzenia, odbarwienia lub uszkodzenia podczas leżakowania na regałach.

Drugą, kluczową kwestią jest oczywiście właściwe opisanie produktów z pomocą etykiet z numeracją, opisem słownym lub kodami kreskowymi. Każda z nich jest oczywiście wprowadzana do systemu, dzięki czemu zawsze wiemy, gdzie dokładnie towar się znajduje i ile sztuk wciąż pozostaje w magazynie.

Naszym klientom udostępniamy też opcję podglądu online stanów magazynowych. Znacząco ułatwia to komunikację oraz przepływ informacji, gdyż klienci zawsze wiedzą, jakich towarów mają pod dostatkiem, a co powinni szybko zamówić.

 

Sprawne magazynowanie długoterminowe

Właściwe i kompleksowe przygotowanie do magazynowania długoterminowego pozwala na wprowadzenie ładu do magazynu. Zabezpieczenie produktów oraz sprawny przepływ informacji pozwalają na skrócenie czasu i kosztów wszystkich procesów magazynowych.

Magazynowanie długofalowe to także zablokowanie przestrzeni na dłuższy czas. Warto zatem zostawić takie zadania profesjonalistom, którzy odpowiednio zadbają o wszystkie Twoje produkty, nawet te, które muszą być składowane nieco dłużej.

Gotowy do profesjonalnego magazynowania długoterminowego? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i sprawdź, jak zabezpieczymy wszystkie Twoje produkty.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider