Konfekcjonowanie towaru

FOLIOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

KONFEKCJONOWANIE

  • Zabezpieczanie produktów na czas dostawy

  • Tworzenie zestawów promocyjnych
  • Pakowanie maszynowe i ręczne

  • Kompletacja standów do sieci handlowych

  • Koszt kompletacji od 0,03 zł/szt.

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Składowanie czy transportowanie artykułów z asortymentu to nie jedyne zadania, jakie stoją przed rozwijającym się biznesem. Ważne jest także konfekcjonowanie produktów, które jest jednym z elementów przygotowywania towaru do późniejszej wysyłki lub odebrania go przez klienta.

Przekonaj się, czemu jest tak istotne i dlaczego warto powierzyć jego wykonanie właśnie naszej firmie.

Jeśli brak Ci czasu lub umiejętności na przeprowadzenie efektywnego konfekcjonowania, możesz śmiało powierzyć nam to zadanie. Jesteśmy gotowi pomóc i zapewnić profesjonalne podejście do kompletacji Twoich produktów. Skorzystanie z naszych usług konfekcjonowania towaru w Warszawie może stanowić dodatkowy atut dla Twojego biznesu. Kompletacja logistyka, doskonale się na tym znamy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

A czym właściwie jest konfekcjonowanie towaru?

Na czym polega ten proces konfekcjonowanie towaru? to przyszykowanie poszczególnych produktów i doprowadzanie ich do stanu, w którym zostają wysłane do klienta. Należy zabezpieczyć je w czasie transportu tak, by nie uległy uszkodzeniom. Przy tym kluczowe jest wykorzystanie specjalistycznej wiedzy w celu zoptymalizowania czasu i kosztów.

Korzyści płynące z konfekcjonowanie towarów przez profesjonalistów są wielorakie

Nasze usługi gwarantują, że produkty zostaną spakowane w sposób schludny, prezentując się estetycznie i pozostawiając pozytywne wrażenie u odbiorcy. Konfekcjonowanie produktów wiąże się u nas z najlepszej jakości materiałami do pakowania, folia strech czy taśma z naszym logo Pro-Logis, czy logo klienta, potwierdzająca profesjonalne pakowanie przez wyspecjalizowaną firmę e-commerce. Dodatkowo, zastosowanie wytrzymałej i elastycznej folii minimalizuje ryzyko zabrudzeń oraz uszkodzeń produktów podczas transportu. 

Proponowane przez nas usługi mają wiele zalet. Jedną z nich jest przygotowanie produktów  przed wysyłką w taki sposób, by wywarły dobre wrażenie na swoim nowym właścicielu. Zastosowanie mocnej i elastycznej folii sprawi także, że unikniesz zabrudzenia czy też zarysowania danego wyrobu. Z kolei skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy o pakowaniu wiedzą wszystko, znacznie przyspieszy i usprawni cały proces.

Zastosowanie odpowiedniego kartonu i wypełniacza, sprawi, że unikniesz zarysowania czy uszkodzenia konfekcjonowanego towaru.

Sprawdź, dlaczego konfekcjonowanie towaru sprawdzi się w Twoim biznesie

Każdy klient chce otrzymać estetyczną paczkę z zamówieniem w dobrym stanie. Dlatego warto zatroszczyć się o konfekcjonowanie towarów.

Wybierając usługi profesjonalistów, którzy znają się na pakowaniu, znacznie przyspieszasz i usprawniasz cały proces kompletacji zamówień.

Daj nam szansę na usprawnienie Twojego procesu logistycznego i zapewnienie zadowolenia Twoich klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider