Foliowanie produktów – Warszawa

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

FOLIOWANIE

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

  • Szybki termin realizacji

  • Łączenie różnych produktów

  • Różne rozmiary foliowanych produktów

  • Foliowanie w folię biodegradowalną

  • Pakowanie maszynowe i ręczne

  • Wydajność do 5000 szt./h.

  • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

W wielu biznesach istotną kwestią jest ochrona przedawanych i przechowywanych towarów przed zniszczeniem. Aby ją zapewnić, wykonuje się na przykład foliowanie produktów. Jest to bardzo ważny proces, który ma miejsce na magazynie. Dzięki niemu możesz zabezpieczyć prawidłowo swoje artykuły przed wpływem niekorzystnych czynników, m.in. wilgocią. Uchronisz je też przed uszkodzeniem mechanicznym w trakcie składowania lub transportowania.

Czym jest foliowanie?

Proponowana usługa polega na pakowaniu przedmiotów przy pomocy solidnej i mocnej termokurczliwej folii, często opatrzonej logotypem czy hasłem reklamowym danego przedsiębiorstwa. Czynność ta wykonywana jest przy pomocy specjalnych, precyzyjnie działających maszyn. Korzystając z takiej usługi, zabezpieczasz obiekty na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń, a także budujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy. Omawiany sposób zabezpieczania przedmiotów jest przydatny także w sytuacji, gdy towary mają być magazynowane przez pewien czas.

Decydując się na usługę, jaką jest foliowanie produktów w Warszawie, zyskujesz gwarancję, że skutecznie owiniemy nawet wyroby o nietypowych rozmiarach czy kształtach. Niestraszne nam są także bardzo duże partie artykułów.

Foliowanie produktów – to się opłaca!

Folia jest solidnym i uniwersalnym materiałem, który wykorzystasz do zapakowania wielu różnych przedmiotów. Świetnie zabezpieczy je w czasie transportu, na przykład przed uszkodzeniem się czy rozsypaniem. Jest bardzo elastyczna i trwała. Dzięki niej unikniesz pobrudzenia czy porysowania składowanych lub przewożonych wyrobów. Ograniczysz w ten sposób możliwe straty, a co za tym idzie, także oszczędzisz pieniądze. Oprócz tego dzięki foliowaniu produktów zyskujesz dodatkową powierzchnię promocyjną, na której możesz zamieścić swoje logo lub reklamę.

Wybierz najlepszy rodzaj folii do zabezpieczenia swoich towarów

W przypadku ochrony, jaką zapewnia foliowanie produktów, nie warto iść na kompromisy. Dlatego w naszej firmie sięgamy po mocne, wytrzymałe i rozciągliwe materiały. Dzięki specjalnym maszynom dopasujemy je do każdego towaru, bez względu na jego rozmiar czy też kształt. Chcemy, by artykuły, za które bierzemy odpowiedzialność, otrzymały jak najlepszą ochronę, prezentowały się schludnie i w nienaruszonym stanie dotarły do miejsca docelowego. 

Postaw na profesjonalną usługę foliowania

W udanym, prężnie działającym biznesie nie ma miejsca na drogę na skróty. Dlatego proponujemy usługę owijania produktów w Warszawie wszystkim klientom, którym zależy na solidnym opakowaniu oraz właściwym zabezpieczeniu ich asortymentu. Wykonamy dla Ciebie foliowanie nawet dużej partii towarów i zadbamy, by wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

DRUGI MAGAZYN:

ul. Św. Tomasza 4

05-840 Brwinów 

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


Call Now Button