oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

FOLIOWANIE

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

 • Szybki termin realizacji

 • Łączenie różnych produktów

 • Różne rozmiary foliowanych produktów

 • Foliowanie w folię biodegradowalną

 • Pakowanie maszynowe i ręczne

 • Wydajność do 5000 szt./h.

 • Zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

FOLIOWANIE

Odpowiednie zabezpieczenie towarów to jedna z najważniejszych czynności, wykonywanych w każdym magazynie. Również w Pro-Logis przykładamy wielką wagę do opakowania produktów do wysyłki, a także na czas magazynowania krótko lub długoterminowego.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na opakowywanie towarów jest obecnie foliowanie, które sprawdza się w wielu różnych sytuacjach. Nasz wyspecjalizowany park maszynowy pozwala na sprawne, szybkie i profesjonalne zabezpieczenie wszystkich towarów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie nawet wprowadzić na folii elementy identyfikacji wizualnej firmy.

 

Foliowanie – do czego jest potrzebne?

Foliowanie towarów pełni rozmaite funkcje. Przede wszystkim pozwala na zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu wewnętrznego lub zewnętrznego. Stosowane przez nas folie wysokiej jakości są trwałe i elastyczne, dzięki czemu dobrze trzymają się opakowań i zmniejszają ryzyko zarysowania lub zabrudzenia towarów.

Nie można też zapominać o tym, że folie chronią zestawy produktów przed rozsypaniem się w trakcie transportu. Foliowanie chroni przed wilgocią i przypadkowym zalaniem towarów wodą. Równocześnie folia jest lekka i nie wpływa znacząco na finalny ciężar pakunku.

Na foliach coraz częściej umieszcza się także elementy identyfikacji wizualnej. Nasi dostawcy mogą przygotować dedykowane produkty, dzięki którym na każdym zafoliowanym przez nas produkcie pojawia się logotyp, hasło reklamowe oraz dane teleadresowe producenta lub dystrybutora. To skuteczna forma reklamy oraz sposób na tworzenie wizerunku eksperta. Tak z kolei buduje się konkurencyjność na rynku. A tego nie da się przecież przecenić.

 

Foliowanie z głową – różne oblicza folii

W naszej ofercie można znaleźć szereg usług z zakresu foliowania. Używamy standardowych produktów do pakowania o wysokiej rozciągliwości i trwałości. Posiadamy również park maszynowy pozwalający na szybkie i sprawne foliowanie automatyczne w folię termokurczliwą dużej ilości produktów, o nawet bardzo zróżnicowanym kształcie.

Zapewniamy kompleksową usługę, dzięki której wszystkie produkty są zabezpieczone, przygotowane do transportu i oznakowane logotypem Twojej firmy. Jesteś gotowy na wprowadzenie nowego poziomu profesjonalizmu do Twojego biznesu? Napisz do nas już dziś i zmień sposób zabezpieczania swoich paczek.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


  Kontakt
  close slider