oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

FOLIOWANIE ZESTAWÓW PROMOCYJNYCH

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Kompletacja zestawów promocyjnych

 

Akcje promocyjne często są skutecznym sposobem na zwiększenie sprzedaży oraz pozyskanie nowych klientów. Mogą przybierać rozmaite formy i rozmiary, dostosowane do charakteru branży oraz możliwości danego przedsiębiorcy.

Szczególnie lubiane i popularne są zestawy promocyjne, a ich tworzenie jest jednym z działań odbywających się w magazynach w ramach rozbudowanej konfekcji.

 

Kompletacja zestawów promocyjnych – istotny etap konfekcji

 

Zestawy promocyjne są szczególnie cenione przez klientów spragnionych ciekawych kompletów w atrakcyjnych cenach. Najczęściej tego typu działania przeprowadza się przed świętami oraz rozmaitymi okazjami, podczas których powszechnie obdarowujemy się prezentami. Mogą to być Święta Bożego Narodzenia, Walentynki, Dzień Kobiet itp.

Niektórzy producenci oraz właściciele sklepów online decydują się nawet na tego typu akcje również w innych, mniej charakterystycznych okresach. Ich celem jest zwiększenie sprzedaży, poprawa rozpoznawalności firmy oraz wzrost jej konkurencyjności na rynku.

W Pro-Logis oferujemy szereg opcji i rozwiązań związanych z kompletacją zestawów promocyjnych. Możemy łączyć różne produkty danego klienta, wkładając je we wspólne opakowania zbiorcze.

Niektóre firmy zlecają nam także tworzenie zestawów z głównego produktu oraz gadżetów lub niewielkich próbek innych towarów. Można w ten sposób uatrakcyjnić podstawowy przedmiot, a także przekonać do zakupu innych artykułów, które klient może przetestować właśnie dzięki próbkom.

Szczególnie często na tego typu działania decydują się wydawcy czasopism. Chyba każdy miał do czynienia z rozmaitymi magazynami, do których dodaje się płyty, kosmetyki lub perfumy, przekonujące klienta do zakupu oraz reklamujące dodatkowe produkty od wydawcy albo jego partnerów biznesowych.

 

Kompletacja zestawów promocyjnych

 

Kompletacja zestawów promocyjnych w Pro-Logis przebiega szybko i sprawnie. Dysponujemy wydzielonymi stanowiskami, narzędziami oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy radzą sobie z rozmaitymi wyzwaniami. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować dla Twojej firmy wszelkie zestawy promocyjne.

Masz już pomysł na promocję firmy i chciałbyś stworzyć ciekawe zestawy promocyjne, które zaintrygują Twoich klientów? Zgłoś się do nas, a pomożemy przekuć Twoje idee w rzeczywistość.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

DRUGI MAGAZYN:

ul. Św. Tomasza 4

05-840 Brwinów 

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


Call Now Button