oferta

KONFEKCJONOWANIE

ETYKIETOWANIE

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

TRANSPORT

MAGAZYNOWANIE

FOLIOWANIE FOLIĄ Z NADRUKIEM

  • Szybki termin realizacji

  • Łączenie różnych produktów

  • Różne rozmiary foliowanych produktów

  • Foliowanie folią biodegradowalną

  • zapytaj eksperta +48 504 703 153 ; e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

Foliowanie folią z nadrukiem

 

Foliowanie produktów pomaga zabezpieczyć je przed uszkodzeniami i zabrudzeniem, a także staje się skutecznym sposobem na promowanie firmy, budowanie spójnego przekazu i perfekcyjnie zaplanowanej identyfikacji wizualnej marki.

Dlatego też w Pro-Logis postawiliśmy na współpracę ze sprawdzonymi dostawcami – ekspertami w dziedzinie brandingu produktów do pakowania. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom foliowanie folią z nadrukiem, które sprawdza się w wielu sytuacjach na różnych etapach procesu dystrybucji.

 

Do czego przydaje się foliowanie folią z nadrukiem?

Foliowanie produktów przede zapewnia wszystkim towarom bezpieczeństwo przed ewentualnym zarysowaniem lub zabrudzeniem w transporcie. Folia pomaga utrzymać większą ilość paczek lub chroni przed rozsypaniem dużej ilości drobnych przedmiotów, dlatego też zwykło się stosować foliowanie podczas przygotowywania palet z towarami do transportu – wszystko pozostaje na swoim miejscu, a opakowanie nie zwiększa znacząco masy palety i produktów.

Foliowanie chroni przed wilgocią i przypadkowym zachlapaniem produktów. Pozwala zabezpieczyć towary na czas transportu wewnątrz magazynu lub też poza nim na dalszych etapach dystrybucji.

Foliowanie folią z nadrukiem daje jednak szansę na znacznie więcej. Z jego pomocą nie dość, że zabezpieczasz zawartość paczki, przekazujesz treści związane z firmą oraz dodatkowo tworzysz przekazy reklamowe, które docierają do konsumenta od pierwszych chwili, gdy zamówiony towar trafi w jego ręce.

 

Foliowanie folią z nadrukiem – sposób na promowanie firmy

Folia z nadrukiem pozwala na zbudowanie rozpoznawalności marki oraz budowanie jej profesjonalnego wizerunku wśród klientów, a to szansa na znaczącą przewagę nad konkurencją.

W Pro-Logis zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalizm w magazynowaniu i logistyce musi dotyczyć wszystkich elementów – od podstawowych działań, aż do najdrobniejszych detali, na których skupia się jednak sporo uwagi klientów.

Zadbaj zatem o profesjonalny wizerunek, poparty rzetelną wiedzą i perfekcyjnie prowadzoną logistyką magazynową – w każdym aspekcie. Dołącz do grona naszych klientów, a sprawne foliowanie folią z nadrukiem stanie się tylko jednym z dodatków do szeregu różnych usług, którymi poprawimy konkurencyjność oraz wizerunek Twojej firmy na rynku.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Piotra Bardowskiego 10

03-888 Warszawa

KONTAKT:

Edyta Pogorzelska

tel. 504 703 153

mail: e.pogorzelska@pro-logis.waw.pl

 

SOCIAL MEDIA


    Kontakt
    close slider