Zaznacz stronę

oferta

KONFEKCJA

 • magazyn w Warszawie z dogodnym dojazdem.
 • poniżej 30 dni.
 • brak minimum logistycznego.
 • cena uzależniona od ilości paczek/palet.
 • przechowujemy meble.

Konfekcja

 

W magazynie toczy się równocześnie wiele procesów, a samo składowanie towarów bynajmniej nie jest najważniejszym z nich. Najwięcej wysiłku oraz działań wymaga przygotowanie zamówionych towarów do wysyłki. Wówczas prowadzi się rozmaite prace mające na celu poprawienie wyglądu, sortowanie i przygotowanie towarów przed wysyłką do ostatecznego konsumenta.

Ten ostatni etap to konfekcja, na którą składa się sporo zróżnicowanych czynności, spośród których większość jest wykonywana ręcznie przez wykwalifikowanych pracowników.

 

Konfekcjonowanie – na czym polega?

 

W Pro-Logis przykładamy wiele uwagi do każdego etapu procesu magazynowania. Konfekcjonowanie jest w całym łańcuchu czynności szczególnie istotne. Dzięki niemu towary zalegające na magazynowych półkach są finalnie przygotowane i doprowadzone do stanu, w którym trafiają do konsumenta. Konfekcja wpływa zatem na bezpieczeństwo produktu w transporcie, ale też na estetyczny i atrakcyjny dla klienta wygląd paczki.

W ramach konfekcjonowania możemy mówić o wielu zróżnicowanych czynnościach. Zalicza się do nich na przykład:

 • foliowanie,
 • co-packing,
 • budowanie zestawów promocyjnych,
 • etykietowanie,
 • druk etykiet,
 • pakowanie w pudełka jednostkowe,

 

Dlaczego warto zlecić nam konfekcjonowanie towarów?

 

Przygotowanie towarów i uatrakcyjnienie ich przed finalną wysyłką przynosi naprawdę wiele korzyści – od zabezpieczania aż do kwestii czysto wizualnych i promocyjnych.

Sprawnie przeprowadzona konfekcja wymaga wprawy oraz znajomości tematu, żeby nie doprowadzić do powstania strat podczas pakowania.

Konfekcja w wyspecjalizowanych przestrzeniach magazynu to zatem znacząca oszczędność czasu oraz sposób na wykorzystanie know-how osób, które zajmują się tym na co dzień – mają wprawę oraz dysponują odpowiednim sprzętem, co przekłada się na usprawnienie procesu. W efekcie wszystkie paczki wyglądają estetycznie, przy zoptymalizowaniu czasu i kosztów przeprowadzenia prac.

Chcesz, żeby konfekcja przebiegła sprawnie oraz żeby Twoje produkty zachwyciły konsumenta, który je zamówił? Zatrudnij specjalistów, którzy o magazynowaniu i pakowaniu wiedzą naprawdę wszystko.

Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla rozwoju Twojego biznesu.

zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub wypełnij formularz

PRO-LOGIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
spółka komandytowa

Ul. Modlińska 6 03-216 Warszawa
(wjazd do magazynu od ul. Elektronowej)

NR TELEFONU

Tel. Magazynowanie: 690 909 062
Tel. Konfekcjonowanie: 501 489 484
Tel. Spedycja, transport: 533 330 436

SOCIAL MEDIA

Kontakt
close slider